Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > TrueQuiet czyli ciche wentylatory według Anteca

TrueQuiet czyli ciche wentylatory według Anteca

Antec_logoSwojego czasu firma Antec miała w ofercie wentylatorów przede wszystkim serię TriCool (z trzystopniową ręczną regulacją prędkości), w tym roku pojawiła się seria TwoCool (z dwustopniową regulacją obrotów) jednak to nie koniec pomysłów z logo tej marki. Najnowsza wizja wentylatorów nosi bowiem miano TrueQuiet i wydaje się, że w Antec ponownie zaprojektował coś ciekawego (a przynajmniej godnego choć chwilę uwagi). Są to również wentylatory z dwustopniową regulacją obrotów jednak ich parametry pracy wydają się być skierowane w stronę osób ceniących ciszę.

W cichszym trybie wentylatory z tej serii charakteryzują się ponoć kulturą pracy na poziomie do 10 dB zaś w trybie wydajnym mowa o „psychologicznej barierze” rzędu maksymalnie 20 dB. Mało tego zadbano także o to, aby wyeliminować ewentualne drgania – w miejscach otworów montażowych są specjalne silikonowe warstwy. Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest dość ciekawy:

Antec_TrueQuiet

W ofercie Anteca obecnie widnieją dwa modele wentylatorów z tej serii: 120 oraz 140 mm. Ceny jeszcze nie są znane jednak spotkać już można w internecie oferty z modelem 120 mm w cenie ok. 8 euro (bez VAT-u).

Źródło: Antec.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*