Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > True Spirit 90 – ekonomiczna degradacja Thermalright?

True Spirit 90 – ekonomiczna degradacja Thermalright?

Thermalright True Spirit 90

Nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu w przypadku niektórych firm da się zauważyć trend do coraz bardziej ekonomicznych rozwiązań. Nie uchroniła się przed tym również tak popularna marka jak Thermalright, która to najpierw wprowadziła Ultra 140 w zastępstwie Archona i HR-02 Macho w zastępstwie HR-02 a teraz poszerzyła ofertę o True Spirit 90 – prawdopodobnie najbardziej budżetowy cooler CPU tej firmy.

Thermalright True Spirit 90 to kompaktowy cooler CPU typu tower (124 x 102 x 50 mm – wysokość x szerokość x długość) z trzema heat-pipe’ami, klasyczną podstawą i fabrycznie zainstalowanym wentylatorem typu 92 mm z automatyczną regulacją obrotów (zakres: 600 – 1600 obr./min.). Nie da się oprzeć wrażeniu, że to po prostu jeszcze bardziej ekonomiczna opcja obecnego modelu – True Spirit 120.

Thermalright True Spirit 90

Na chwilę obecną nie jest jeszcze znana sugerowana cena Thermalright True Spirit 90 jednak znana jest jego kompatybilność – pasować on będzie na procesory AMD (AM2+, AM3+, FM1) jak również Intel (LGA 775, 1155, 1156, 1366 oraz 2011).

Słowo od autora na temat Thermalright True Spirit 90:

Źródło: Thermalright.com

Trackbacks for this post

  1. True Spirit 90M - ekonomiczny cooler CPU od Thermalright? | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] ponad rok ujrzała wizja stosunkowo niedrogiego oolera CPU od Thermalright a dokładnie model True Spirit 90. Okazuje się jednak,…

Leave a Comment

*