Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > TRANSCEND JetDrive Go 500 – Lightning i USB 3.1 w jednym stali…”pendraku”

TRANSCEND JetDrive Go 500 – Lightning i USB 3.1 w jednym stali…”pendraku”

TRANSCEND JetDrive Go 500

Jeśli ktoś poszukuje prostego i bardzo szybkiego sposobu do transferu plików w obrębie urządzeń Apple lub też nawet w obrębie komputera klasy PC, to być może zainteresuje go pewien nowy gadżet od TRANSCEND a dokładnie JetDrive Go 500. Jest to swoisty „podwójny pendrive” a to dlatego, że wyposażono zarówno w złącze Lightning jak też i w USB 3.1 (a dokładnie Gen 1 – przyp. red.). Służy on do transferów plików zarówno w obrębie urządzeń klasy iPhone, iPad, iPod, MAC jak też właśnie między „jabłkowymi urządzeniami” a standardowym komputerem PC.

TRANSCEND JetDrive Go 500

TRANSCEND JetDrive Go 500 dostępny będzie zarówno w wersji 32 GB jak też i 64 GB. Sugerowana cena detaliczna tego pierwszego to 339 zł zaś za wariant 64 GB „wysupłać” trzeba będzie 439 zł. Co ciekawe dostępny będzie zarówno złoty jak i srebrny wariant kolorystyczny tegoż pendrive’a.

Źródło: Informacja prasowa

One Comment


  1. Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /home/lukast84/domains/bestpcinfo.pl/public_html/wordpress/wp-content/themes/euphoria/includes/comments-content.php on line 15
    Prawi:

    Nie powiem ale całkiem ciekawy gadżet ;)

Leave a Comment

*