Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Topowe obudowy komputerowe i coolery CPU – ranking z listopada 2012 by Skąpiec.pl

Topowe obudowy komputerowe i coolery CPU – ranking z listopada 2012 by Skąpiec.pl

Po zestawieniu najpopularniejszych w minionym miesiącu monitorów, płyt głównych i kart graficznych przyszła naturalnie pora na “ranking popularności” obudów i coolerów CPU. Okazuje się zatem, że w październiku bieżącego roku najpopularniejsze były obudowy firm Cooler Master (ok. 17%), Chieftec (ponad 8%), Zalman (nieco ponad 7%) oraz SilentiumPC (prawie 6%). Co ciekawe wśród najpopularniejszych konstrukcji znajdują się już z kolei takie modele obudów jak Xilence GEH-XP-ICP, SilentiumPC Brutus 410, Zalman Z11 Plus (nasz test) czy też Fractal Design Arc Midi Tower (nasz test).

Obudowy komputerowe - ranking 11.2012

Najpopularniejszą firmą sierpnia 2012 specjalizującą się w sprzedaży m.in. coolerów CPU okazała się SilentiumPC (13%).  Za nią uplasował się Cooler Master (nieco ponad 12%), Zalman (niespełna 12%) oraz Scythe (nieco ponad 10%). Największym zainteresowaniem cieszyły się natomiast następujące modele coolerów CPU: SilentiumPC Fortis HE1225, Thermalright HR-02 (ponoć chodzi i o wersję Macho 120 i o Black White) czy też Noctua NH-D14.

Coolery CPU - ranking 11.2012

Źródło: Dane statystyczne Skąpiec.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*