Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Topowe obudowy komputerowe i coolery CPU – ranking z grudnia 2012 by Skąpiec.pl

Topowe obudowy komputerowe i coolery CPU – ranking z grudnia 2012 by Skąpiec.pl

Skąpiec.pl - ranking

Po zestawieniu najpopularniejszych w minionym miesiącu minionego roku monitorów, płyt głównych i kart graficznych przyszła naturalnie pora na “ranking popularności” obudów i coolerów CPU. Okazuje się zatem, że w grudniu bieżącego roku najpopularniejsze były obudowy firm Cooler Master (ponad 14%), Chieftec (ponad 8%), Zalman (niespełna 7%)oraz SilentiumPC (ponad 6%). Co ciekawe wśród najpopularniejszych konstrukcji znajdują się już z kolei takie modele obudów jak Zalman Z11 Plus (nasz test), SilentiumPC Brutus 410, SilentiumPC Gladius M40 czy też Fractal Design Arc Midi Tower (nasz test).

Obudowy - ranking 12.2012

Najpopularniejszą firmą grudnia 2012 specjalizującą się w sprzedaży m.in. coolerów CPU okazała się Zalman (ponad 14%) oraz SilentiumPC (niemal 12%).  Za nimi uplasował się Cooler Master (nieco ponad 11%) oraz Scythe (nieco ponad 9%). Największym zainteresowaniem cieszyły się natomiast następujące modele coolerów CPU: SilentiumPC Fortis HE1225 oraz Thermalright HR-02 (ponoć chodzi i o wersję Macho 120 i o Black White).

Coolery CPU - ranking 12.2012

Źródło: Dane statystyczne Skąpiec.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*