Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Tomb Raider czyli niekończąca się opowieść

Tomb Raider czyli niekończąca się opowieść

Tomb RaiderSerię Tomb Raider zna zapewne każdy (czy to z informacji ze świata czy to z własnego „obcowania” z serią tych jakże klasycznych gier). Okazuje się, że ten tytuł również (po m.in. Need For Speed) będzie pewnego rodzaju niekończącą się opowieścią. W planach wydawniczych studia Crystal Dynamics jest bowiem kolejna część przygód słynnej Pani archeolog – Lary Croft. Najnowsza odsłona gry stanowić będzie najprawdopodobniej jeden z bardziej burzliwych epizodów życia naszej gibkiej bohaterki. Mało tego, najnowszy Tomb Raider ma być przeznaczony ponoć tylko dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Tomb Raider

Dlaczego 18+? Jeszcze dokładnie nie wiadomo (aczkolwiek spekuluje się nad brutalnością). Data wydania? Nieznana. Platformy, na które gra się pojawi? Nieznane.

Źródło: GameInformer.com

One Comment

  1. t.luk Prawi:

    PEGI 18+? Czyżby producenci gry myśleli, że przemoc i ostre słownictwo sprawią, że gracze zaczną od nowa postrzegać Larę Croft? Chociaż z drugiej strony dadzą pewnie jeszcze DX11 i 3D i jakoś to będzie :P

Leave a Comment

*