Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Thermaltake Water 2.0 czyli kolejne głośne kompaktowe chłodzenie wodne

Thermaltake Water 2.0 czyli kolejne głośne kompaktowe chłodzenie wodne

Thermaltake Water 2.0 ExtremeJak pamiętamy w połowie ubiegłego roku firma Thermaltake prezentowała m.in. koncepcję kompaktowego chłodzenia wodnego. Dziś wiadomo już, że oferta tego producenta w tej materii będzie znacznie szersza niż można by było wcześniej przypuszczać. Okazuje się bowiem, że seria produktów oznaczona jako Water 2.0 to tak naprawdę kilka wizji tego typu gotowych zestawów chłodzenia wodnego: Water 2.0 Performer, Water 2.0 Pro oraz Water 2.0 Extreme. Dwa pierwsze oparte są o pojedynczą chłodnicę typu 1x 120 (w modelu Pro chłodnica jest grubsza) natomiast wersja Extreme to zestaw oparty o chłodnicę typu 2x 120. Pozostałe aspekty zestawów są praktycznie takie same: bloko-pompka (kompatybilna zarówno z procesorami AMD jak i Intel) oraz wydajny wentylator / wydajne wentylatory typu 120 mm.

Thermaltake Water 2.0 Performer

Thermaltake Water 2.0 Pro

Problem tylko w tym, że my już to wszystko przecież znamy. Wiemy już, że tego typu zestawy chłodzenia wodnego są co najwyżej średnie pod względem wydajności a ponadto mają głośne wentylatory i zapewne tak samo będzie w przypadku Thermaltake Water 2.0 (wentylatory będą tutaj pracować w spektrum 1200-2000 obr./min.). Dlaczego zatem firma decyduje się wprowadzić mało-opłacalny i głośny produkt? Cóż, to już pozostawiam do własnego rozważenia…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*