Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Thermaltake Bigwater 760 Pro – kolejna koncepcja gotowego zestawu chłodzenia wodnego

Thermaltake Bigwater 760 Pro – kolejna koncepcja gotowego zestawu chłodzenia wodnego

Thermaltake Bigwater 760 ProZapewne niejeden co bardziej doświadczony użytkownik wie, że firma Thermaltake również posiadała i posiada w swojej ofercie gotowe zestawy chłodzenia wodnego. Na chwilę obecną wiadomo, że nie zaprzestała w ich produkcji a dowodem tego stanu rzeczy jest chociażby nowy gotowy zestaw chłodzenia wodnego – Bigwater 760 Pro. W przeciwieństwie jednak np. do ostatnio zaprezentowanych zestawów od Corsair (H90 oraz H110) koncepcja od Thermaltake jest zgoła odmienna.

Jak widać na dostępnych zdjęciach w zestawie Thermaltake Bigwater 760 Pro mamy znacznie więcej elementów niezależnych (pompka, blok, chłodnica typu 120 mm oraz rezerwuar) zaś zdecydowana większość zamknięta jest w specjalnym „module” montowanym w obrębie dwóch zatok 5.25″ (na rezerwuarze jest także wskaźnik poziomu płynu w układzie).

Thermaltake Bigwater 760 Pro

W każdym razie całość kompatybilna jest zarówno z procesorami AMD (AM2, AM3, FM1, FM2) jak też Intel (LGA 775, 1155, 1156, 1366, 2011). Sugerowana cena Thermaltake Bigwater 760 Pro to ponoć ok. 150 dolarów (bez VAT-u).

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*