Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermaltake atakuje rynek podkładek chłodzących?

Thermaltake atakuje rynek podkładek chłodzących?

Thermaltake_logoWydaje się się, że na zakończenie lata firma Thermaltake zaplanowała ekspansję na rynek podkładek chłodzących urządzenia mobilne. Jako dowód takiej „teorii” można przytoczyć chociażby prezentację ostatnimi czasy dwóch modeli podkładek: LifeCool oraz Massive 23GT. Obie dedykowane są dla urządzeń mobilnych z matrycami od 10 do 17″ jednak ich design sprawia, że docelowo skierowana są dla zupełnie odmiennych grup użytkowników. Thermaltake LifeCool to bowiem dość prosta, biała konstrukcja oparta o wentylator typu 120 mm zaś Massive 23GT to wręcz gamingowa podkładka z dużym – 200 mm – wentylatorem. W każdym razie obie podkładki chłodzące są uniwersalne zaś ich design to już oczywiście rzecz gustu:

Wprawdzie sugerowanych cen podkładek jeszcze nie podano jednak miejmy nadzieję, że będą one adekwatne do możliwości i jakości wykonania…

Źródło: TCMagazine.com/TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*