Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright Ultra 140 – kolejny cooler CPU, który zostanie legendą?

Thermalright Ultra 140 – kolejny cooler CPU, który zostanie legendą?

Thermalright_logoSporo z nas zapewne pamięta czasy świetności nietuzinkowe coolera CPU od Thermalright – Ultra 120 (i jej licznych późniejszych odmian). Okazuje się, że firma nie zapomniała o tej serii „chłodziw” i teraz postanowiła je na nowo przypomnieć. Potwierdza to chociażby fakt, że ostatnio Thermalright zaprezentował (a przynajmniej dodał na swoją oficjalną stronę internetową) nowy model coolera uniwersalnego CPU – Ultra 140. Jest to potężna konstrukcja typu tower (170 x 155 x 53 mm – wysokość x szerokość x grubość), w której za transport ciepła z podstawy do aluminiowych finów odpowiada przede wszystkim sześć miedzianych heat-pipe’ów. Całość schładzana jest natomiast przez 140 mm wentylator z PWM (zakres pracy: 900 – 1300 obr./min.).

Cooler ten kompatybilny jest ponoć zarówno z procesorami Intel (LGA 775, 1155, 1156 i 1366) jak i AMD (AM2, AM3, FM1) zatem dla co niektórych użytkowników to spora „ulga”.

 Warto w każdym razie zwrócić uwagę, że Thermalright Ultra 140 samym design’em przypomina trochę nie co innego jak model Archon. Cóż, chyba faktycznie seria „Ultra” będzie znowu mocno zapamiętana…

Źródło: Thermalright.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*