Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright Macho X2 – kolejny wariant mrocznej ciszy

Thermalright Macho X2 – kolejny wariant mrocznej ciszy

Thermalright Macho X2

Firma Thermalright zapowiedziała kolejną wersję swojego obecnie bardzo popularnego modelu coolera CPU – HR-02 Macho rev. B. Owy mroczny Macho doczekał się pewnego rodzaju alternatywy w postaci Macho X2. Najnowszy wariant tegoż coolera CPU wyposażony jest w dwa 140 mm wentylatory. W tym przypadku są to wentylatory z rodziny TY 142. Wentylatory te wprawdzie nie posiadają PWM, jednak i tak na 100% zagwarantują bardzo dobrą kulturę pracy. Wszystko to dlatego, że pracują one przy stałych obrotach na poziomie rzędu 800 obr./min.

Thermalright Macho X2

Na razie są to jedynie oficjalne zapowiedzi i nie koniecznie bezpośrednio od Thermalright (tego coolera nie ma jeszcze na stronie producenta). Spodziewać się można zatem tego, że „następny Macho” trafi na półki sklepowe dopiero za jakiś czas. Liczymy też, że sugerowana cena Thermalright Macho X2 nie będzie zbyt odbiegać od ceny HR-02 Macho rev. B…

Źródło: DVHardware.net

One Comment

  1. No nie…Kolejny Macho?

Leave a Comment

*