Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright Macho Direct – prawie jak SilentiumPC Fortis 3?

Thermalright Macho Direct – prawie jak SilentiumPC Fortis 3?

Thermalright Macho Direct - Prawie jak Fortis 3

Firma Thermalright zaprezentowała kolejnego przedstawiciela coolerów z linii…Macho (a jakże by inaczej! ;)). W tym konkretnym przypadku chodzi dokładnie o model określony jako Macho Direct. Jest to asymetryczny tower o raczej sprawdzonych gabarytach (158,3 x 140 x 117 mm – wysokość x szerokość x długość). Na samą jego konstrukcję składa się znany aluminiowy radiator (o kształcie znanemu już chyba całemu rynkowi chłodzenia) oraz pięć miedzianych 6 mm heat-pipe’ów (dokładnie tak jak w serii Macho 120). Całość schładza z kolei 140 mm wentylator z serii TY-147 Black o spektrum pracy 300-1300 obr./min. (czyli tak jak w „legendarnym” HR-02 Macho)

Niemałą niespodzianką jest tutaj jednak to, że Thermalright Macho Direct posiada podstawę z H.D.T. (Heat-Pipe Direct Touch). W niektórych ujęciach przypomina przez to wszystko chyba trochę zbyt mocno…SilentiumPC Fortis 3 (!). Czy to źle czy też dobrze? Cóż, czas pokaże…

Thermalright Macho Direct - Prawie jak Fortis 3

Czekamy zatem jeszcze na zaprezentowanie sugerowanej ceny Macho Direct co by móc jednoznacznie określić, czy faktycznie Thermalright idzie na bój z SilentiumPC czy też jest to model chłodzenia po prostu od dawna planowany na nadchodzące lata (zamiast np. Macho 120). W każdym razie na chwilę obecną jedno jest już jednak pewne – nie zabraknie śrubokręta wśród akcesoriów ;)

Źródło: Thermalright.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*