Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright Macho 90 – mini-Macho?

Thermalright Macho 90 – mini-Macho?

Thermalright Macho 90

Do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia zostało dosłownie tylko kilka dni ale wydaje się, że w świecie coolerów CPU nie ma czegoś takiego jak „przerwa świąteczna”. Inaczej nie da się bowiem wytłumaczyć faktu, że dosłownie ostatnio firma Thermalright zapowiedziała wprowadzenie na rynek kolejnego intrygującego coolera CPU – Macho 90. Jak łatwo się domyślić jest to po prostu jeszcze mniejszy / bardziej kompaktowy wariant popularnych coolerów z linii Macho.

Thermalright Macho 90 to zatem asymetryczny tower oparty o cztery niklowane heat-pipe’y i mierzący sobie 135 x 102 x 127 mm (wysokość x szerokość x długość). Poza tym jak można przypuszczać z nazwy coolera w przypadku Thermalright Macho 90 zastosowano wentylator typu 92 mm (o spektrum pracy 800-2000 obr./min.).

Thermalright Macho 90

Przewiduje się, że mini-Macho zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku w sugerowanej cenie detalicznej rzędu 30 euro.

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*