Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright Le Grand Macho – upgrade HR-02 Macho rev. B?

Thermalright Le Grand Macho – upgrade HR-02 Macho rev. B?

Thermalright Le Grand Macho

Firma Thermalright kolejną odsłonę legendarnej już koncepcji Macho – Le Grand Macho. Co ciekawe tym razem producent zaprezentował cooler CPU będący jakby pośrednim między HR-02 Macho rev. B a HR-22. Radiator Thermalright Le Grand Macho cechuje się bowiem z jednej strony znanymi gabarytami (159 x 150 x 120 mm – wysokość x szerokość x długość) ale też z drugiej strony w jego konstrukcji mamy już zastosowanych nie sześć a siedem 6 mm heat-pipe’ów (dodatkowo niklowanych).

Kolejną – i to dość istotną różnicą – względem do tej pory znanego nam coolera CPU jest specjalne podcięcie w tylnej części aluminiowych finów (coś na wzór NH-D15). Dzięki temu zabiegowi uniknięto ewentualnej kolizji z wysokimi radiatorami pamięci RAM montowanych za coolerem CPU na płytach głównych z socketem LGA 2011 / LGA 2011-3.

Thermalright Le Grand Macho

Co ciekawe do Thermalright Le Grand Macho nie jest dołączany żaden wentylator. Przewidziano bowiem, że tak rozbudowany cooler CPU potrafi pasywnie podołać procesorom z TDP do 95W. Po zamontowaniu z kolei odpowiedniego tandemu dwóch wentylatorów typu 120 mm Thermalright Le Grand Macho to ponoć prawdziwie wydajnościowe monstrum. Cooler ten może bowiem wtedy skutecznie schłodzić procesory z TDP aż do 300W. Czekamy zatem na oficjalną wycenę Thermalright Le Grand Macho i naturalnie na stosowne testy…

Thermalright Le Grand Macho

Źródło: Thermalright.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*