Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright HR-22 – pasywne monstrum oficjalnie w szeregach

Thermalright HR-22 – pasywne monstrum oficjalnie w szeregach

Thermalright HR-22 - pasywne monstrumPamiętacie może zeszłoroczne zapowiedzi Thermalright HR-22? Jeśli tak, to wiecie, że długo trzeba na „wdrożenie w życie” tego nietuzinkowego coolera CPU ale najprawdopodobniej warto było czekać. Konstrukcja tego nowego, flagowego wręcz coolera CPU oparta jest przede wszystkim o osiem miedzianych 6mm heat-pipe’ów oraz bardzo rozbudowany radiator (159 x 150 x 120 mm – wysokość x szerokość x długość) z systemem „belek powietrza” . W przypadku HR-22 Thermalright postarał się również o to, ażeby całość była niklowana co bezpośrednio nawiązuje do high-endowej niklowanej serii – HR-02.

Thermalright HR-22 - pasywne monstrum

Warto również być świadomym tego, że firma Thermalright jest tak pewna wydajności HR-22 w trybie pasywnym iż nawet nie dołącza do tego coolera CPU wentylatora. Czy aby na pewno pewność ta jest uzasadniona? Cóż, wszystko to zweryfikują już stosowne tesy coolera CPU ;)

Źródło: Thermalright.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*