Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright HR-02 Macho Zero – czarny boss wśród Macho

Thermalright HR-02 Macho Zero – czarny boss wśród Macho

Thermalright HR-02 Macho Zero

W planach wydawniczych firmy Thermalright pojawił się cooler CPU o nazwie HR-02 Macho Zero. Jest to w założeniu „następca następcy” czyli model „oczko wyżej” względem HR-02 Macho rev. A oraz HR-02 Macho BW. Warto zauważyć, że HR-02 Macho Zero to nie tylko wersja Macho z niklowanymi heat-pipe’ami i czarnym topem (tak jak to miało miejsce w przypadku HR-02 Macho 120 rev. A). W przypadku Thermalright HR-02 Macho Zero podobnie jak w przypadku HR-22 mamy bowiem do czynienia z pasywnym coolerem CPU (w dołączanych akcesoriach nie znajdziemy wentylatora).

Thermalright HR-02 Macho Zero

Ponadto jak widać na powyższym zdjęciu Thermalright dostarcza do HR-02 Macho Zero również dwa czarne „tunele powietrzne” (ukierunkowujące odpływ ciepłego powietrza z okolic radiatora) oraz parę białych rękawiczek. Sugerowanej ceny detalicznej HR-02 Macho Zero na razie wprawdzie nie podano ale osobiście nie spodziewałbym się ceny niższej niż HR-02 Macho  BW. Cóż, pożyjemy zobaczymy…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*