Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright HR-02 Macho rev. B – Macho nowej generacji

Thermalright HR-02 Macho rev. B – Macho nowej generacji

Thermalright HR-02 Macho rev. B

Co więksi znawcy branży coolerów CPU wiedzą, że swojego czasu firma Thermalright słynęła wręcz z różnych koncepcji tego samego modelu coolera CPU. Niegdyś na rynku dostępnych było mnóstwo odmian modelu Ultra 120 eXtreme (chociażby rev. C czy też True Black) i Venomous X. Teraz z kolei co i raz słyszymy o kolejnej konstrukcji bazującej na modelu HR-02 Macho. Po niedawno zapowiadanym modelu Zero teraz światło dzienne ujrzał jaiś czas temu…HR-02 Macho rev. B. Jest to mroczny wariant obecnie dostępnego HR-02 Macho BW a to m.in. za sprawą czarnego topowego finu oraz niklowanych heat-pipe’ów.

Wydaje się ponadto, że zastosowany tutaj wentylator (typu 140 mm) jest dokładnie ten sam co w przypadku HR-02 Macho BW czyli z serii TY-147 z max. 1300 obr./min. Sugerowana cena detaliczna Thermalright HR-02 Macho rev. B jest mniej więcej na poziomie ceny obecnie dostępnego Macho BW – ok. 43 euro. Cóż, do armii coolerów od Thermalright przybył zatem kolejny Macho …

Thermalright HR-02 Macho rev. B

Źródło: Thermalright.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*