Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright AXP-100 – horyzontalny konkurent dla Noctua NH-L12?

Thermalright AXP-100 – horyzontalny konkurent dla Noctua NH-L12?

Thermalright AXP-100

Oferta firma Thermalright poszerzyła się o kolejny nietuzinkowy cooler CPU – AXP-100. Jest to naprawdę nieduża horyzontalna konstrukcja (58* x 121 x 106 mm – wysokość x szerokość x długość) „wyposażona” w aż sześć heat-pipe’ów oraz nietypowy (bo cieńszy niż standardowe) wentylator z PWM o spektrum pracy 900 – 2500 obr./min.. Warto także zwrócić uwagę, że całość (podstawa, heat-pipe’y oraz sam radiator) jest tutaj poniklowana w związku z czym jest to też spory “ukłon” w stronę estetów.

Thermalright AXP-100

Jak przystało na współczesne coolery CPU Thermalright AXP-100 jst uniwersalny – będzie kompatybilny zarówno z procesorami Intel (LGA 775, 1155, 156, 1366 oraz 2011). jak i AMD (Socket AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2). Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Thermalright AXP-100 trafi na rynek w styczniu przyszłego roku. Sugerowana cena detaliczna? Ponoć ok. 220 zł. Co niektórym użytkownikom może się więc wydawać, że może to być konkurent dla Noctua NH-L12. Czy tak też będzie? Czas pokaże….

* wysokość razem z dołączonym cienkim wentylatorem

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*