Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Thermalright Archon SB-E – kolejny mega-cooler CPU

Thermalright Archon SB-E – kolejny mega-cooler CPU

Thermalright Archon SB-E

Archon SB-E to prawdopodobnie nowa „wizytówka” od Thermalright. Jest to potężna konstrukcja typu tower (175 x 155 x 53 mm – wysokość x szerokość x długość) wyposażona w aż osiem 6 mm heat-pipe’ów, klasyczną podstawę oraz potężny 150 mm wentylator (z serii TY-150; zakres pracy od 500 do 1100 obr./min.). Co ciekawe zarówno wszystkie aluminiowe żeberka jak też heat-pipe’y są niklowane a zatem z pewnością nie będzie to pierwszy lepszy “ekonomiczny segment” jeśli chodzi o cenę takiego coolera CPU.

Thermalright Archon SB-E

Thermalright Archon SB-E jest kompatybilny nie tylko z procesorami Intel (LGA 775, 1155, 1156, 1366, 2011) ale także i AMD (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1). Sugerowana cena detaliczna nie jest jeszcze znana jednak nie spodziewajmy się, żeby to była „tania zabawka”. Pamiętajmy także, że to przeogromny cooler CPU (175 mm wysokości*) a zatem zmieści się w tylko naprawdę szerokich obudowach (np. w Antec P280 lub Fractal Design Arc Midi Tower).

* wysokość razem z wentylatorem

Źródło: Thermalright.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*