Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Thermal Master TC-300 czyli jeszcze tańszy Cooler Master

Thermal Master TC-300 czyli jeszcze tańszy Cooler Master

Cooler Master logoWydaje się, że ostatnimi czasy firma Cooler Master naprawdę ma pewnego rodzaju „zastój” wśród kreowania koncepcji nowych produktów (w tym obudów komputerowych). Inaczej bowiem raczej nie można wytłumaczyć faktu, że ostatnio pod inną marką tego samego producenta – Thermal Master – pojawił się model obudowy midi-tower do złudzenia przypominający starsze „Elitki” z serii 33X. Obudowa o której tutaj mowa to TC-300. Jej wymiary (439 x 190 x 492 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) i sugerowana cena detaliczna (rzędu 115 zł) mogłyby w teorii sprawić, że jest to ciekawa propozycja jednak nic bardziej mylnego. Co ciekawe da się to bez problemu wywnioskować  na podstawie samych danych dostępnych na temat tej obudowy oraz z poniższych zdjęć:

Thermal_Master_TC-300Thermal_Master_TC-300Co więc tutaj widzimy? Zasilacz montowany na górze, brak fabrycznie zamontowanego jakiegokolwiek wentylatora, blacha o wątpliwej grubości (niby są w internecie informacje jakoby obudowa ważyła ponad 5 kg ale o grubości blach już nikt nie wspomina) oraz boczne otwory na wentylatory rodem z najtańszych obudów. Czy tak ma zatem teraz wyglądać polityka Cooler Master, „okroić” jeszcze bardziej to co wszyscy już znają i sprzedać taniej i pod inną marką? Szczerze? Dziękuję, postoję…

Źródło: Internet

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*