Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Symulator Lotu X-Plane 10 Global czyli polataj sobie

Symulator Lotu X-Plane 10 Global czyli polataj sobie

Symulator Lotu XPlane 10 Global

Fani wszelakiej maści symulatorów łączcie się! Oto bowiem na rodzime półki sklepowe zawitała nowa produkcja od TechlandSymulator lotu X-Plane 10 Global. Jest to kolejna odsłona serii, w której to nacisk położono głównie na wzbogacenie oprawy audiowizualnej. Gra ta doczekała się m.in. trójwymiarowego podłoża. Wirtualni piloci mają tutaj okazję sprawdzić w jaki sposób pilotuje się np. szybowiec, awionetkę, samolot pasażerski czy prom kosmiczny (na graczy czeka aż 30 wiernie odwzorowanych maszyn).

Symulator Lotu XPlane 10 Global

„Dotychczasowy sukces seria tego typu gier zawdzięcza oddanej społeczności, licencjom największych producentów samolotów oraz utalentowanym programistom z…NASA.”. Tak przynajmniej prawę komentuje Grzegorz Wilczek – Brand Manager Wydawnictwa Techland. Inne modyfikacje, które spotykamy w Symulator Lotu X-Plane 10 Global dotyczą wprowadzenia technologii tzw. „wiarygodnego Świata”, która to zapewnia niemal prawdziwe wrażenia z pilotażu (gracz pilotując maszynę widzi bowiem szczegółowo wymodelowane i w pełni trójwymiarowe obiekty na ziemi a także porusza się po niebie z bardzo wiarygodni odwzorowanymi chmurami i warunkami atmosferycznymi).

Symulator Lotu XPlane 10 Global

Co ciekawe podobnie jak w poprzednich seriach ponoć niezwykle wiernie przedstawiono takie lotniska jak np. Nicea (LFMN), Faro (LPFR) czy też Paderborn Lippstadt (EDLP). Warto też nadmienić, że sugerowana cena detaliczna  Symulatoru Lotu X-Plane 10 Global to 199 zł czyli całkiem sporo jak na symulator. No ale wiadomo, może faktyczne warto…

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. O proszę, nawet nie wiedziałem, że Polacy taki fajny symulator robią. Ale szczerze mówiąc dla mnie najlepszy pozostaje TAW, czyli Total Air War, gdzie symulacja samolotu (F-22) to jedna zaleta, a symulacja kampanii to drugi mega plus – wiele losowych elementów w bitwach, niezłe dog-fighty i cała kampania prowadzona tak, ze gracz jest dosłownie tylko pionkiem (można wszystko robić dobrze, a i tak przepieprzyć kampanię…). Jak na czasy, w których ta gra powstawała to rozwiązania wręcz genialne.

Leave a Comment

*