Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Symulator Farmy 2014 – premiera!

Symulator Farmy 2014 – premiera!

Symulator Farrmy 2014 - premiera gry

W tym roku Mikołaj dotarł nawet na…farmę. Tak przynajmniej można powiedzieć po tym jak to ostatnio miała miejsce premiera nowego symulatora od TechLandSymulator Farmy 2014. Jest to nic innego jak gra rolnicza, w której gracze mogą kierować pojazdami i wcielić się w rolę farmera. W najnowszej odsłonie pojawi się wiele licencjonowanych pojazdów takich znanych marek jak np. John Deere, Lindner, Axis, Krampe, Horsch. Po raz pierwszy w historii symulatorów farmy gracz będzie musiał podołać także wyzwaniom niesionym przez gwałtowne zmiany pogodowe.

Gra Symulator Farmy 2014 występować będzie w wersji „Edycja Standard” oraz „Złota Edycja„. Ta druga zawiera dodatkowo dwie gry w prezencie (Agricultural Simulator Historical Farming oraz Farming Giant). Oprócz tego zawiera ona dodatkową zawartość: DLC z nowymi maszynami historycznymi, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki. Gra kosztuje 59,90 zł lub 69,90 zł (zależnie od interesującej nas wersji).

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*