Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Swiftech Polaris 120 – konkretny coolerek CPU

Swiftech Polaris 120 – konkretny coolerek CPU

SwiftechWydaje się, że firma Swiftech nie słynie z tak szybkiego tempa wprowadzania nowych produktów jak Scythe czy też Arctic jednak jak już ta marka coś wyda, to jest o tym dość głośno a produkty finalne chcąc nie chcąc zyskują uznanie w oczach użytkowników. Nie inaczej jest też w przypadku najnowszej wizji Swiftecha – Polaris 120. W przeciwieństwie do dotychczasowego asortymentu z zakresu chłodzenia wodnego (chłodnice, pompki, złączki, rezerwuary) jest to cooler CPU typu tower wyposażony w pięć 8 mm heat-pipe’ów, H.D.T. oraz 120 mm wentylator z PWM.

Swiftech Polaris mierzy sobie 152 x 135 x 91 mm (odpowiednio wysokość x szerokość x długość) i waży ok. 850 g. Zamontowany nań wentylator potrafi natomiast pracować w zakresie 750-1500 obr./min. co wstępnie sugeruje dobrą kulturę pracy przy niedużym obciążeniu CPU. Cooler ten kompatybilny będzie zarówno z procesorami AMD (Socket 754, 939, AM2, AM2+ i AM3) jak też Intel (LGA 775, 1155, 1156 i 1366). Niestety jak przystało na Swiftecha sugerowana cena nie należy do najmniejszych – ok. 60 dolarów (bez VAT-u).

Źródło: TechPowerUp.com

Trackbacks for this post

  1. EVGA Superclock czyli EVGA próbuje swoich sił na rynku coolerów CPU – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] nie tak dawno temu niektórych mocno zaskoczyły plany Swiftech w kwestii ekspansji na rynek coolerów CPU. Okazuje się, że…

Leave a Comment

*