Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Sterowniki nVidia do pobrania tylko przez GeForce Experience?

Sterowniki nVidia do pobrania tylko przez GeForce Experience?

nVidia Geforce - logo

Wydaje się, że nVidia bardzo drastycznie zmieniła swoją politykę w kwestii udostępniania sterowników do kart graficznych. O ile bowiem teraz można je pobrać zarówno metodą klasyczną (w sensie pobrać instalator z różnych serwisów www) jak też poprzez panel GeForce Experience o tyle niebawem (ponoć od 1 grudnia bieżącego roku) ta pierwsza metoda dosłownie zaniknie. Dlaczego „zieloni” zdecydowali się na taki ruch? Zapewne po to aby bardziej promować aplikację GeForce Experience, która to wspomaga przecież również strumieniowanie i transmitowanie.

Pytanie tylko czy zmuszanie użytkowników do korzystania z GeForce Experience nie jest aby wbrew ich woli? Nie ukrywam, że sam nigdy nie instaluję GeForce Experience ponieważ po prostu nie chcę mieć w systemie operacyjnym żadnych zbędnych aplikacji. No ale cóż, widać nVidia wie lepiej czego chcą użytkownicy PC…

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*