Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Steam Greenlight – zielone światło dla mniejszych producentów

Steam Greenlight – zielone światło dla mniejszych producentów

Steam

Valve w ubiegłym miesiącu poinformowało, że pracuje nad projektem związanym z grami różnych mniejszych, niezależnych studiów. Jeszcze niedawno na platformie Steam można było zakupić przede wszystkim gry dużych producentów, jednak twórcy Steam postanowili zmienić swoją politykę i doda ponoć kilkadziesiąt produkcji mniejszych studiów. Obecnie ruszył tzw. projekt Steam Greenlight czyli „zielone światło” dla mniejszych producentów prezentujących gry jedynie na lokalnych rynkach.

Jest to swojego rodzaju plebiscyt na to, co mogłoby zainteresować graczy PC. Jeśli wyłonione na tej drodze produkcje aktycznie spodobają się graczom, to twórcy takich gier będą mieli w przyszłości zapewnione miejsce na następne produkcje na platformie Steam. Co ciekawe głosować będzie mógł każdy, nawet osoby nieposiadające żadnej gry na swoim koncie. Nie wiadomo, które studio dostanie swoją szansę na wielką karierę, ale jednego możemy być pewni – w ciągu następnych dni nastąpi prawdopodobnie wysyp nowych produkcji.

Źródło: SteamCommunity.com

Trackbacks for this post

  1. Anna - nowy horror na platformie Steam | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] trzy tygodnie temu informowaliśmy jakoby na platformie Steam miały się zacząć pojawiać gry “spod pióra” niezależnych studiów. Nie jest…

Leave a Comment

*