Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > SSD z kontrolerem Indilinx – OCZ VECTOR

SSD z kontrolerem Indilinx – OCZ VECTOR

OCZ VECTOR

Nie tak dawno OCZ był kojarzony tylko z modułami pamięci operacyjnej, jednak odkąd postanowił wkroczyć na rynek SSD jest on jednym z wiodących producentów i najbardziej rozpoznawalnych firm na tymże rynku. W każdym teście najszybszych dysków SSD pojawia się produkt OCZ, co świadczy bardzo dobrze o tejże firmie. Niedawno producent ten wykupił firmę Indilinx, dzięki czemu teraz zaprezentował nową serię SSD wyposażoną w kontrolery Indilinx Barefoot 3, 25-nanometrowe kości pamięci MLC i po dwa moduły DDR3 Microna.

Modele OCZ Vector krążyły „po sieci” od września bieżącego roku, jednak dopiero teraz nastąpiła ich oficjalna premiera. Według specyfikacji technicznej producenta transfer dla odczytu liniowego plasuje się w granicach 500MB/s, a prędkość takiego zapisu wynosi  400MB/s dla wersji  128GB (dla dysków 256 i 512 GB są to wartości 530MB/s). Warto też wspomnieć, że odczyt losowej próbki wynosi 90,000 IOPS dla pojemności 128 GB oraz 100,000 IOPS dla wariantu 256 GB oraz 512 GB.

OCZ VECTOR

Sugerowane ceny wyglądają zaś następująco: 150$ za 126GB, 270$ za 256GB i 560$ za wersję 512GB. Porównanie nowej serii i Vertexa 4 znajduje się w źródle.

Źródło : LegitReviews.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*