Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > SSD-Z czyli co w SSD piszczy

SSD-Z czyli co w SSD piszczy

SSD-Z - 15.03.2015 BETA

Wprawdzie dość późno rodzime media to zauważyły (niemal miesiąc po premierze pierwszej „BETY” ;)) ale nie o to w sumie ostatecznie chodzi. Okazuje się bowiem, że niebawem obok takich standardowych aplikacji diagnostycznych jak CPU-Z i GPU-Z używać będzie aplikacji…SSD-Z. Kilka dni temu udostępniono kolejną, bardziej dopracowaną wersję SSD-Z – 15.03.15 BETA. Tego typu lekki software pozwoli nam na szybkie zdiagnozowanie nie tylko podstawowych danych dysku (jak np. pojemność dysku, rodzaj użytych pamięci NAND, wgrany firmare czy też jaki kontroler dysku zastosowano) ale również wyświetli nam informacje na temat bieżącej kondycji dysku (temperatura, S.M.A.R.T. itp) czy też przetestuje nam dysk (chodzi o prędkość odczytu i zapisu).

Wiadomo, na razie to jeszcze tylko BETA ale już wiadomo, że obok CPU-Z i GPU-Z będzie to chyba kolejna najczęściej stosowana aplikacja diagnostyczna ;)

Źródło: ETeknix.com / TechPowerUpcom (forum)

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*