Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Spin Tires – foto-realistyczny off-road?

Spin Tires – foto-realistyczny off-road?

Spin Tires - fotorealistyczny off-road

Mimo tego, że gry komputerowe (i smartfonowe) są zwykle powielaniem już istniejących „schematów” to jednak obok niektórych produkcji naprawdę nie można przejść obojętnie. Najnowszym przykładem tytułu, na który nie możemy być obojętni jest bodajże Spin Tires. Jest to gra samochodowa poświęcona tematyce off-roadowej, jednakże nie jest ona bynajmniej kolejnym wyścigowym klonem tego co już znamy.

Po pierwsze jest to symulator jazdy i dostarczania towarów (np. drewna ;)). Po drugie gra ta charakteryzować się będzie naprawdę bardzo szczegółową, niemal foto-realistyczną oprawą graficzną. Po trzecie zastosowana w niej fizyka jest jednym z najciekawszych aspektów rozgrywki. Chodzi tutaj nie tyle o sam model jazdy (widać przykładowo że niezależnie „pracuje” zarówno podwozie kabiny jak i naczepy) ale także o całą fizykę świata (ponoć napędza ją Havok) a w szczególności podłoża. Może się bowiem zdarzyć, że w pewnym momencie wjedziemy w niedostrzegalne „pole błota” a wtedy dosłownie „wryjemy się w ziemię”. Należy także uważać podczas przejazdów przez rzekę – nie zawsze widać, gdzie jest bezpieczne podłoże ;)

Spin Tires - fotorealistyczny off-road

Wprawdzie na razie Spin Tires jest w fazie produkcji, jednakże dostępne demo może niektórych przekonać, że symulatory jazdy nie muszą być wcale nudne ;) A poniżej zamieszczamy jeszcze mały trailer z gameplay’em:

Źródło: Ovee.co.uk

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*