Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Source 220 – prawie ciekawa propozycja od NZXT

Source 220 – prawie ciekawa propozycja od NZXT

NZXT_logoKilka ładnych miesięcy temu informowaliśmy na temat budżetowych wizji obudów od NZXT – Source 210. Teraz firma ta zaproponowała w zalożeniu model będą rozwinięcie tej serii konstrukcji – Source 220. Wydawać by się zatem faktycznie mogło, że skoro obudowa jest „oczko wyżej” to faktycznie wnosi ona sporo usprawnień względem swojego „pierwowzoru”. Niestety ale nic bardziej mylnego. Po pierwsze w NZXT 220 zdecydowano się na zastosowanie całego meshowego panelu przedniego a po drugie jedyne co realnie nowszego wnosi model Source 220 to tylko fabryczne pomalowanie wnętrza na czarno. Nadal brakuje tutaj zatem m.in. jakichkolwiek filtrów przeciwkurzowych na spodzie obudowy. A szkoda bo obudowa kosztuje jednak ok. 55 dolarów (naturalnie bez VAT-u) a jak wiemy w takiej cenie naprawdę można stworzyć obudowę wyposażoną w tak podstawowe elementy jak filtry przeciwkurzowe na spodzie obudowy.

Cóż, widać nie wszyscy producenci przywiązują wagę do detali i do tego, czego wymagają współcześni użytkownicy PC…

Źródło: TCMgazine.com

Trackbacks for this post

  1. Sharkoon Vaya | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Doskonałymi dowodami są chociażby takie modele jak NZXT Source 220 czy…

Leave a Comment

*