Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional czyli przedświąteczna nowość od Creative dla graczy audiofilów

Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional czyli przedświąteczna nowość od Creative dla graczy audiofilów

Creative_logoWydaje się, że tuż przed świętami kolejni gracze mogą mieć „twardy orzech do zgryzienia” jeśli chodzi o dobór hardware’u do ewentualnego nowego komputera. Co ciekawe nie wynika to tylko z obecnych cen dysków HDD czy też nadchodzącej premiery Radeonów HD7000 ale z tego, że na rodzimy rynek zawitała nowa seria kart dźwiękowych popularnej firmy CreativeSound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional. Ta nietuzinkowa karta dedykowana jest ponoć zwłaszcza graczom ceniącym możliwie najczystszy dźwięk (wiadomo, w dynamicznych FPS’ach każdy chce słyszeć możliwie najlepiej całe otoczenie). Karta ta wyposażona jest w procesor Sound Core3D a oferuje m.in. 24-bitową konwersję dźwięku oraz całkiem spory pakiet technologii, które w założeniu zadowolą niejednego audiofila (m.in. THX TruStudio Pro i CrystalVoice).

Creative Recon3D Ftal1ty ProfessionalJak widać na powyższym zdjęciu wrażenie mogą robić nie tylko parametry tej karty ale również jej design. Naturalnie tak mocno zaawansowany gamingowy hardware musi „swoje” kosztować i nie inaczej jest w przypadku Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional. Jej sugerowana cena detaliczna to ponoć ok. 650 zł.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*