Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Snowdrop Engine – nowa generacja engine’u lepsza od Frostbite 3 i CryEngine 3?

Snowdrop Engine – nowa generacja engine’u lepsza od Frostbite 3 i CryEngine 3?

Snowdrop Engine - Engine nowej generacji

Obecni gracze komputerowi zapewne zastanawiają się, czy poziom realizmu rozgrywki można by podnieść jeszcze „oczko wyżej”.  Producenci gier doskonale zdają sobie z tego sprawę i dlatego też co i raz prezentują możliwości nowego engine’u, który posłuży do prac nad nadchodzącymi grami / super produkcjami. Przykładowo w przypadku serii Crysis wiemy, że był to CryEngine i jego następne serie a w przypadku Battlefield 3 i 4 mowa o Frostbite 2 i 3. Okazuje się, że ostatnio na rynku engine’ów pojawił się nowy „gracz” – Snowdrop Engine.

Snowdrop Engine - Engine nowej generacji

Jak to zwykle bywa twórcy nowego engine’u pod niebiosa zachwalają jego przeogromne możliwości i obiecują graczom niesamowity poziom oprawy graficzno-fizycznej. Co ciekawe wydaje się, że po części ich deklaracje pokrywają się z rzeczywistością (a przynajmniej na chwilę obecną). Snowdrop Engine powstał ponoć z myślą o produkcji gier zarówno na konsole nowej generacji (Playstation 4 oraz XBox One) jak też i na poczciwe PC. Pierwszym tytułem, który ma promować ów engine jest Tom Clancy’s The Division a poniżej prezentujemy krótki clip promujący wstępne możliwości Snowdrop:

SŁOWO OD AUTORA:

Źródło: Guru3D.com

One Comment

  1. OptimalowieC Prawi:

    Ciekawym naprawdę co z tego wyniknie bo engine zapowiada się zbyt realistycznie :)

Leave a Comment

*