Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Snab Overtone – świetne brzmienie w dobrej cenie

Snab Overtone – świetne brzmienie w dobrej cenie

Snab Overtone Earplug EP-81M

Snab to stosunkowo młoda marka na rodzimym rynku, jednak wydaje się, że ma przed sobą długą, gamingowo-biznesową przyszłość. Oto bowiem w jej ofercie pojawiły się trzy ciekawe modele słuchawek z serii Overtone: EP-81, EP-81M oraz HS-ANC41M. Dwie pierwsze propozycje to słuchawki dokanałowe, oferujące m.in. świetną jakość wykonania, bogaty dźwięk (pasmo przenoszenia 20-22 Hz; średnica przetwornika 8 mm) oraz bogate akcesoria (poza domyślnymi „piankami” w zestawie otrzymujemy także trzy pary silikonowych końcówek o różnych rozmiarach). Słuchawki oznaczone jako EP-81M różnią się od wspomnianych wcześniej jedynie tym, że w standardzie mamy tutaj także mikrofon (zgodny ze złączem 3.5 mm w systemie CTIA/AHJ*) co jest idealnym rozwiązaniem np. do smartfonów.

Snab Overtone Earplug EP-81M

Co zaś się tyczy słuchawek Snab Overtone HS-ANC41M, to są to świetnie wykonane słuchawki nauszne, które poza czystym i szczegółowym brzmieniem (pasmo przenoszenia 30-22 Hz; średnica przetwornika 40 mm) oferują także wygodę z użytkowania. Zadbano bowiem w ich przypadku o miękkie i wygodne nauszniki, płynnie regulowany pałąk czy też odłączany przewód. Wato także nadmienić, że w Snab Overtone HS-ANC41M zastosowano specjalną technologię – ANC (tzw. Active Noise Canceling). Dzięki specjalnemu układowi elektronicznemu możemy tutaj wyeliminować do 85% dźwięków otoczenia o niskiej częstotliwości co pozwala niemal całkowicie odciąć się od hałaśliwego otoczenia.

Snab Overtone HS-ANC41M

Snab Overtone HS-ANC41M

Snab Overtone ANC

Co zaś się tyczy sugerowanych cen detalicznych, to wydają się być one tak całkiem atrakcyjne:

  • Snab Overtone EP-81: 49 zł
  • Snab Overtone EP-81M: 59 zł
  • Snab Overtone HS-ANC41M: 249 zł

 * kompatybilność z większością urządzeń HTC, Samsung, Blackberry, LG, najnowszych Nokia oraz iPhone

Źródło: Snab.pl

One Comment

  1. Te nauszne wygladają ciekawie :) Pytanie tylko jak grają :)

Leave a Comment

*