Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > SilverStone Redline RL04B USB 3.0 – przystępnie cenowo i funkcjonalnie

SilverStone Redline RL04B USB 3.0 – przystępnie cenowo i funkcjonalnie

SilverStone Redline RL04B USB 3.0

Niedawno w katalogu produktów firmy SilverStone pojawiła nowa obudowa Redline RL04B USB 3.0 – funkcjonalna i przystępna konstrukcja dla mniej majętnych klientów (ponoć idealna na rodzimy rynek ;) ). Prezentowany model to typowa konstrukcja typu midi-tower o wymiarach 480 x 220 x 523 mm (wysokość x szerokość x długość), ważąca 6,2 kg i wykonana głównie ze stali, wytrzymałego plastiku i siatki/mesuh. Na przednim panelu znalazły się dwa porty USB 3.0, dwa złącza audio oraz czerwone logo producenta (jednocześnie przycisk włączania komputera). Z tyłu konstrukcji bez rewelacji – wyłamywane przepusty dla chłodzeń cieczą.

SilverStone Redline RL04B USB 3.0

Wewnątrz obudowy można bezproblemowo zmieścić płyty główne formatu ATX (nie zabrakło też miejsc montażowych dla mATX), siedem kart rozszerzeń o długości do 292 mm i cooler na procesor o wysokości ponoć do 169 mm. Nie zapomniano też o wymagających użytkownikach korzystających z dużej ilości urządzeń 5,25″ i przewidziano cztery miejsca na takie napędy zaś dyski można zamontować w pięciu koszykach 2,5/3,5″. Co ciekawe montaż wszystkich napędów i dysków jest beznarzędziowy.

SilverStone Redline RL04B USB 3.0

Domyślnie konstrukcja wyposażona jest w jeden 120 mm wentylator na froncie ale nie stanowi problemu montaż kolejnych „śmigieł” – przewidziano aż sześć miejsc montażowych (drugi 120 mm na froncie, jeden 120 mm z tyłu, dwa 120/140 mm na górze i dwa 120/140 mm na bocznej ściance). Warto również wspomnieć, iż na górę i bok można zainstalować magnetyczne filtry przeciwkurzowe SST-FF142B – trzeba je jednak dokupić we własnym zakresie.

Specyfikacja obudowy SilverStone Redline RL04B USB 3.0:

  • rozmiar: midi tower
  • wymiary: 480 x 220 x 523 mm
  • obsługiwane płyty główne: m-ATX, ATX
  • panel I/O: 2x USB 3.0, 2x audio
  • miejsca dla kart rozszerzeń: 7
  • zatoki zewnętrzne: 4 x 5,25″
  • zatoki wewnętrzne: 5 x 2,5/3,5″
  • maksymalna długość kart rozszerzeń: 292 mm

Prezentowana konstrukcja jest już ponoć dostępna w sprzedaży detalicznej, a jej cena wynosi około 53 dolary (bez VAT-u).

Źródło: Hardbloxx.de

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*