Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > SilentiumPC Zephyr 120PWM czyli „Zefirek” w wersji PWM

SilentiumPC Zephyr 120PWM czyli „Zefirek” w wersji PWM

SilentiumPC Zephyr 120PWM

Oferta wentylatorów popularnej marki – SilentiumPC – poszerzyła się ostatnio o nowy model wentylatora – Zephyr 120PWM. Jak łatwo się domyślić, jest to po prostu wentylator typu 120 mm jednak w tym konkretnym przypadku nie ma on stałych obrotów (tak jak cała obecna seria wentylatorwo Zephyr) ale ma on już PWM (Power Width Modulation). Warto też zwrocić uwagę, że producent przewidział całkiem atrakcyjne spektrum pracy tego typu wentylatora: 300 – 1200 obr./min. Dzięki temu mamy wstępnie zagwarantowane od samego producenta, że wentylatory Zephyr 120PWM będą pracowały całkiem cicho nawet przy swoich maksymalnych obrotach.

SilentiumPC Zephyr 120PWMWentylatory SilentiumPC Zephyr 120PWM zostały wyceniony na ok. 20 zł/szt. (sugerowana cena detaliczna). Na chwilę obecną to tylko oficjalna zapowiedź, jednak wydaje się już tylko kwestią czasu aż wentylatory te trafią na rodzime półki sklepowe.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*