Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > SilentiumPC Spartan LT HE922 – nowy ”mały król”?

SilentiumPC Spartan LT HE922 – nowy ”mały król”?

SilentiumPC Spartan LT HE922W ofercie rodzimej marki SilentiumPC pojawił się nowy, ekonomiczny cooler CPU – Spartan LT HE922. Jest to kompaktowy tower (135 x 105 x 73 mm – wysokość x szerokość x długość), którego konstrukcja oparta jest m.in. o dwa miedziane 6 mm heat-pipe’y. Wydaje się także, że w przypadku tego coolera CPU producent postarał się o zastosowanie całkiem oryginalnego bo charakterystycznego wentylatora typu 92 mm (patrz dostępne zdjęcia), pracującego w spektrum pracy 800-2200 obr./min.

SilentiumPC Spartan LT HE922SilentiumPC Spartan LT HE922 kompatybilny jest zarówno z procesorami AMD (Socket AM2, AM3, FM1, FM2) jak także Intel (LGA 775, 1150, 1155, 1156).  Co ciekawe sugerowana cena detaliczna tego nowego coolera CPU to ok. 55 zł a zatem jest to naprawdę ciekawa rzecz. Naturalnie z ostatecznym werdyktem należy się jeszcze wstrzymać do stosownych testów tego nowego „chłodzonka” ;)

Źródło: SilentiumPC.com / Cooling.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*