Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > SilentiumPC Regnum RG3 Pure Black – funkcjonalny midi-tower w psychologicznej cenie

SilentiumPC Regnum RG3 Pure Black – funkcjonalny midi-tower w psychologicznej cenie

SilentiumPC Regnum RG3

Nie da się ukryć, że na rodzimym rynku segment obudów komputerowy w cenie do 200 zł ostatnimi czasy zaczyna obfitować w coraz ciekawsze modele. Po modelu Regnum RG1 oferta SilentiumPC poszerzyła się bowiem ostatnio o kolejną dość intrygującą obudowę – Regnum RG3 Pure Black. Jest to konstrukcja midi-tower (470 x 208 x 450 mm – wysokość x szerokość x długość), która w porównaniu do modelu Regnum RG1 oferuje większe możliwości wentylacyjne, znacznie wyższą funkcjonalność oraz wiadomo, inny design.

Producent zadbał tutaj bowiem m.in. o regulatory obrotów wentylatorów, czytnik kart, miejsce na wentylator 120 mm / 140 mm na górze obudowy (zastosowano tam również magnetyczny filtr przeciwkurzowy typu meshowego). Ponadto w obudowie Regnum RG3 Pure Black mamy więcej portów USB (w obrębie panelu I/O mamy 2x USB 2.0 oraz 2x USB 3.0). Co ciekawe obudowa ta jest oficjalnie kompatybilna nie tylko chłodzeniem wodnym ale także z całkiem wysokimi chłodzeniami CPU (w stylu Fortis 3 HE1425).

Czyżby Zalman Z3 Plus w końcu miał godnego rywala?

SilentiumPC Regnum RG3

Obudowę SilentiumPC Regnum RG3 Pure Black wyceniono na rodzimym rynku na 179 zł (sugerowana cena detaliczna) a będzie ona dostępna w rodzimych sklepach najprawdopodobniej w przeciągu kilku dni.

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*