Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > SilentiumPC PAX M70 Pure Black – dobra cisza w dobrej cenie?

SilentiumPC PAX M70 Pure Black – dobra cisza w dobrej cenie?

SilentiumPC PAX M70 Pure Black

Wydawać by się mogło, że rynek wyciszonych obudów komputerowych zdominowany był, jest i będzie przez kilka największych firm (Antec, Cooler Master, Fractal Design i NZXT) jednak nic bardziej mylnego. Ostatnio bowiem rodzima marka – SilentiumPC – poszerzyła ofertę obudów właśnie o pierwszy model dedykowany stricte zwolennikom ciszy – PAX M70 Pure Black. Jest to obudowa typu midi-tower (467 x 230 x 483 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) utrzymana w klasycznym design’ie. Wyciszenie obudowy osiągnięto tutaj poprzez zastosowanie takich rozwiązań jak chociażby wyciszona klapka na froncie obudowy, maty bitumiczne na panelach bocznych, maskownica zasilacza oraz zaślepiony top obudowy (ale z możliwością jego adaptacji). Warto też nadmienić, że również i w przypadku tej obudowy producent zastosował wentylatory nowej generacji – Sigma PRO 120 mm (dwa są zamontowane z przodu a jeden jest z tyłu).

Czyżby pojawiła się solidna konkurencja dla serii Define od Fractal Design?

SilentiumPC PAX M70 Pure Black

Zadbano tutaj również o pakiet filtrów przeciwkurzowych (front, spód i top*), regulatory wentylatorów, czytnik kart a nawet dedykowane miejsca dla dysków 2.5″. Dzięki temu wszystkiemu można stwierdzić, że to nie tylko obudowa wyciszona ale również i bardzo funkcjonalna. Co ciekawe mimo dość porządnej konstrukcji (obudowa ta waży ok. 8,5 kg) i tak bogatego wyposażenia sugerowana cena detaliczna SilentiumPC PAX M70 Pure Black nie należy do wygórowanych. Obudowę tą wycenioną bowiem na niespełna 300 zł czyli jest to jak najbardziej intrygująca koncepcja i chyba tacy potentaci jak Antec i Fractal Design będą musieli się liczyć z nowym graczem na rynku obudów wyciszonych.

Porządna wyciszona obudowa w cenie poniżej 300 zł? Tak, teraz to możliwe!

SilentiumPC PAX M70 Pure Black

* do obudowy dołączony jest magnetyczny filtr meshowy

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*