Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > SilentiumPC Infantis LP812 – alternatywa dla NH-L9?

SilentiumPC Infantis LP812 – alternatywa dla NH-L9?

SilentiumPC Infantis LP812

Pamiętacie może horyzontalne maleństwo od Noctua, NH-L9? Cóż, od niedawna mamy dostępną rodzimą pewnego rodzaju alternatywę dla takiego coolerka. Oto bowiem oferta firmy SilentiumPC poszerzyła się o cooler CPU dedykowany właśnie platformom typu mini-ITX Infantis LP812. Jest to mega-kompaktowy horyzontalny coolerek CPU (29,5 x 87 x 100 mm (wysokość x szerokość x długość). Ażeby zapewnić w miarę rozsądną wydajność w obrębie konstrukcji tego „malucha” wykorzystano dwa 6 mm heat-pipe’y. Zastosowany tutaj wentylator to z kolei „śmigiełko” typu 80 mm (o grubości 10 mm) potrafiące pracować w zakresie 600-3000 obr./min.

SilentiumPC Infantis LP812

SilentiumPC Infantis LP812 kompatybilny jest z procesorami Intel z LGA 775, 1150, 1155 oraz 1156 i powinien „podołać” procesorom z TDP do 65W. SilentiumPC Infantis LP812 kosztuje na naszym rynku niespełna 60 zł i już zaczyna być dostępny w dobrych sklepach. Zwolennicy mega-niskich coolerów CPU łączcie się!

Źródło: SilentiumPC.com

One Comment

  1. No to będzie maleństwo zamiast box i jazda ;)

Leave a Comment

*