Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > SilentiumPC i podkładki pod…myszki

SilentiumPC i podkładki pod…myszki

SilentiumPC Tela

Rodzimą markę SilentiumPC wszyscy kojarzą przede wszystkim z obudów komputerowych, zasilaczy, coolerów CPU i wentylatorów ale ostatnio zdecydowała się ona na wprowadzenie do swojej oferty podkładek pod…myszki. Debiutancka podkładka pod mysz to Tela MP-25213-AQ. Nazwa ta może wydawać się początkowo nieco zbyt skomplikowana ale też nic bardziej mylnego. Fraza MP oznacza po prostu skrót od „Mouse Pad” (czyli z ang. podkładka pod mysz), 2521 oznacza wymiary podkładki Tela (dokładnie 25 x 21 cm), cyfra oznacza grubość podkładki (jest to 3 mm) za AQ oznacza nic innego jak motyw graficzny z obudową SilentiumPC Aquarius X90. W tle jest też wprawdzie widoczny zasilacz Supremo M1 Platinum 700 oraz cooler CPU Grandis XE1236 ale głównym motywem jest właśnie Aquarius X90.

Warto też nadmienić, że SilentiumPC Tela MP-25213-AQ to materiałowe podkładki o laserowo wycinanych krawędziach i co ciekawe podkładki te należą do bardzo przystępnych cenowo. Ich sugerowana cena detaliczna to bowiem raptem ok. 12 zł.

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*