Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > SilentiumPC Gladius M20 Pure Black – mix legendy, gamingu i ekonomii

SilentiumPC Gladius M20 Pure Black – mix legendy, gamingu i ekonomii

SilentiumPC Gladius M20 Pure Black

Oferta obudów SilentiumPC poszerzyła się ostatnio o model Gladius M20 Pure Black. Jest to konstrukcja midi-tower (440 x 197 x 465 mm – wysokość x szerokość x długość) pod względem design’u częściowo nawiązująca do niegdyś legendarnej serii obudów w postaci Brutus 410 (chodzi o „żebra” na froncie) a częściowo do serii Brutus M23 (chodzi o spore boczne przetłoczenia). Poza charakterystycznym wyglądem obudowa SilentiumPC Gladius M20 oferuje także ogrom miejsca na kartę graficzną (ponoć aż do 400 mm), bez-narzędziowy montaż napędu optycznego i dysków typu 3.5″, aranżację okablowania z zasilacza, pakiet filtrów przeciwkurzowych (front i spód) a nawet dość ciekawy dodatek – dedykowane miejsce na smartfona na topie obudowy.

SilentiumPC Gladius M20 Pure Black

Wraz z obudową SilentiumPC Gladius M20 Pure Black otrzymujemy również dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory typu 120 mm (jak widać na dostępnych materiałach jeden jeden z przodu a jeden jest z tyłu). Ponadto dla osób zainteresowanych lepszymi warunkami wentylacyjnymi przewidziano jeszcze jedno miejsce na opcjonalny wentylator typu 120 mm – z przodu obudowy. SilentiumPC Gladius M20 Pure Black kosztować będzie na rodzimym rynku ok. 130 zł* a pojawić ma się na półkach sklepowych / regałach magazynowych w czerwcu bieżącego roku.

* sugerowana cena detaliczna

Źródło: SilentiumPC.com

2 komentarze

  1. Z „twarzy” nawet fajnie wygląda :) BTW. To chyba taka alternatywa dla Zalmana Z1?

  2. Przypomina trochę jakiegoś Corsair Spec ;)

Leave a Comment

*