Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > SilentiumPC Fera – między wydajnością a ceną

SilentiumPC Fera – między wydajnością a ceną

SilentiumPC_logoOferta firmy SilentiumPC (jakby nie patrzeć bardzo popularnej na rodzimym rynku) powiększyła się niedawno o nowy cooler CPU – Fera. Według założeń producenta jest to propozycja coolera łączącego dobrą wydajność z dobrą kulturą pracy fabrycznego wentylatora oraz niewygórowaną ceną. W teorii parametry SilentiumPC Fera (157 x 127 x 77 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) są na tyle „wygodne”, że cooler ten będzie można zastosować wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko kolizji z wysokimi radiatorami na pamięciach RAM (a przynajmniej sprawdza się to na platformach z procesorami Intel).

Jak widać na powyższych zdjęciach SilentiumPC Fera „wyposażony” jest w cztery miedziane heat-pipe’y oraz 120 mm wentylator (z PWM; zakres pracy 500 – 1500 obr./min.). Mało tego, jest to pierwszy cooler CPU tej firmy, który posiada pre-aplikowaną pastę termoprzewodzącą. Oczywiście jak przystało na współczesną konstrukcję SilentiumPC Fera zastosować będzie można zarówno na platformach AMD (Socket 754, 939, AM2, AM2+ oraz AM3) jak i Intel (LGA 775, 1155, 1156 i 1366). Dodajmy do tego jeszcze sugerowaną cenę detaliczną rzędu 99 zł a otrzymamy naprawdę bardzo ciekawą propozycję. Cooler ten ma trafić na rynek pod koniec czerwca bieżącego roku.

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*