Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > SilentiumPC Fera 2 czyli następca Fery Pro

SilentiumPC Fera 2 czyli następca Fery Pro

SilentiumPC Fera 2

Wydaje się, że tego roku jesień jest wyjątkowo obfita jeśli chodzi o intrygujące nowości od SilentiumPC. Nie tak dawno temu zadebiutował na rodzimym rynku nowy ekonomiczny cooler CPU w postaci Spartan LT HE922 – a już teraz pojawił się następca Fery Pro HE1224 – Fera 2 HE 1224. Jest to dość smukły i niewysoki tower (152 x 125 x 75 mm – wysokość x szerokość x długość), którego konstrukcja oparta jest m.in. o cztery miedziane 6 mm heat-pipe’y (łączące się z podstawą na zasadzie H.E. – odpowiednik H.D.T.). Całość jest zatem zauważalnie niższa niż „pierwowzór” i można odnieść wrażenie, że producent wzorował się tutaj na trendzie obranym przez Noctua NH-U12S (chodzi przede wszystkim o kompaktowe gabaryty).

SilentiumPC Fera 2Wato także zauważyć, że zastosowany w Fera 2 HE1224 wentylator jest w założeniu cichszy niż w przypadku Fera Pro HE1224. Pracuje on bowiem w spektrum 500-1400 obr./min czyli w teorii ma 100 obr./min. mniej. Warto także zwrócić uwagę na inną ciekawą rzecz – sugerowana cena detaliczna SilentiumPC Fera 2 HE1224 to ok. 95 zł czyli jest ona minimalnie niższa niż w dniu premiery Fera Pro HE1224 (ok. 99 zł). Ciekawe tylko jak z wydajnością tego coolera CPU…

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*