Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > SilentiumPC Brutus S30 Pure Black – kolejny tani mini-tower

SilentiumPC Brutus S30 Pure Black – kolejny tani mini-tower

SilentiumPC Brutus S30 Pure Black

Oferta SilentiumPC poszerzyła się o kolejnego taniego mini-towera – Brutus S30 Pure Black. Podobnie jak model Brutus S20 Pure Black jest to propozycja niedużej konstrukcji. Wymiary obudowy Brutus S30 Pure Black to raptem 365 x 186 x 380 mm (wysokość x szerokość x długość). Sprawia to, że obudowa ta zainteresować może osoby, poszukujące czegoś co zmieści się w niemal każdej najmniejszej wnęce. Dodajmy do tego wszystkiego fakt, że obudowa SilentiumPC Brutus S30 Pure Black w standardzie posiada jeszcze czytnik kart a okazuje się ona kolejną ciekawą i funkcjonalną propozycją na rynku tanich obudów.

SilentiumPC Brutus S30 Pure Black

Standardowa wentylacja obudowy SilentiumPC Brutus S30 Pure Black jest identyczna jak modelu S20 Pure Black. Mamy tutaj fabrycznie pre-instalowany wentylator typu 80 mm z tyłu  ale z przodu mamy miejsce na opcjonalny wentylator typu 120 mm. Sugerowana cena detaliczna obudowy to 99 zł (co ciekawe model S20 został obecnie wyceniony na 89 zł).

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*