Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > SilentiumPC Atlas NT-L10 – uniwersalny mini-stolik do laptopa

SilentiumPC Atlas NT-L10 – uniwersalny mini-stolik do laptopa

SilentiumPC_logoFirma SilentiumPC tuż przed nadchodzącymi świętami poszerzyła swoją ofertę o dość nietypowy produkt – Atlas NT-L10. Jest to nietypowa podkładka do urządzeń mobilnych. Nietypowa z tego względu, że nie tyle jest to podkładka chłodząca z którą można by ja skojarzyć ale jest to tak naprawdę mini-stolik dla laptopa. Dzięki niemu będziemy mogli swobodnie używać laptopa wszędzie tam gdzie zawiodą popularne podkładki chłodzące: łóżko, kanapa, sofa, szeroki fotel. Wynika to bowiem ze specyficznej konstrukcji SilentiumPC Atlas NT-L1. Mamy tutaj bowiem mały blat połączony z rozkładanymi nóżkami-podstawkami, którym to ponadto możemy niemal dowolnie zmieniać kąt odchylenia względem blatu.

Stolik ten kompatybilny jest z urządzeniami mobilnymi o matrycy od 7 do 17,3″. SilentiumPC Atlas NT-L10 ma trafić na nasz rynek ponoć w pierwszym tygodniu grudnia bieżącego roku. Sugerowana cena detaliczna tego dość nietuzinkowego stolika dla laptopów to ok. 100 zł.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*