Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Sharkoon Vaya – kolejna obudowa z klasy „ekono”

Sharkoon Vaya – kolejna obudowa z klasy „ekono”

Sharkoon_logoFirma Sharkoon „sprezentowała” ostatnio kolejną wizję obudowy midi-tower – Vaya. Jest to konstrukcja o stosunkowo kompaktowych gabarytach (440 x 185 x 465 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) dedykowana przede wszystkim dla użytkowników posiadających raczej ograniczone „możliwości budżetowe” (sugerowana cena Sharkoon Vaya to ponoć ok. 35 dolarów*). Mimo tych założeń oferuje ona także kilka ciekawych i (i wręcz intrygujących w tym przedziale cenowym) opcji jak np. czarne wnętrze, bez-narzędziowy montaż dysków i napędów czy też aranżacja okablowania. O ile co do dwóch pierwszych opcji nie ma raczej specjalnie zastrzeżeń (SilentiumPC Brutus także mają czarne wnętrze) o tyle aranżacja okablowania w tak wąskiej obudowie budzi nieco wątpliwości.

Nie wykluczone, że producent zdecydował się po prostu na aranżację okablowania „kosztem” ograniczenia wysokości coolerów CPU, które można by tu zainstalować. Cóż, w tej cenie i tak źle nie jest.

Sharkoon_VayaSharkoon_Vaya

* bez VAT-u

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*