Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Sharkoon Tauron – taki trochę inny Fractal Design Define R2/R3?

Sharkoon Tauron – taki trochę inny Fractal Design Define R2/R3?

Sharkoon_logoFirma Sharkoon poszerzyła swoją ofertę o nową obudowę – Tauron. Jest to konstrukcja typu midi-tower (495 x 205 x 510 mm – wysokość x szerokość x długość) oferująca m.in. dobrą wentylację (w standardzie mamy tutaj już cztery wentylatory*), aranżację okablowania czy też dość stonowany design (jak na firmę Sharkoon). Jeśli się jednak przyjrzeć odrobinę dokładniej, to zauważymy jednak dość spore podobieństwo do obudowy Fractal Design Define R2/R3 (ten sam typ ułożenia dysków, otwory do aranżacji okablowania w tym samym miejscu, otwór na backplate praktycznie ten sam, zastosowano podobne nóżki) jednak wydaje się, że tak jak szwedzka koncepcja jest nr 1 wśród obudów fabrycznie wyciszonych tak Sharkoon Tauro to obudowa meshowa a zatem nie wycisza żadnych dźwięków dochodzących z wnętrza obudowy (jest nastawiona wyłącznie na wentylację).

Warto także nadmienić, że producent niespecjalnie „kwapi się” w kwestii zaprezentowania jakichkolwiek filtrów przeciwkurzowych w tej obudowie ale za to „na pocieszenie” mamy tutaj fakt, że obudowa Sharkoon Tauron dostępna będzie w różnych wersjach kolorystycznych. Sugerowana cena „nowej” wizji od Sharkooon to ponoć ok. 75 euro.

* fabrycznie zamontowane są dwa 120 mm z przodu, jeden 120 mm z tyłu oraz jeden 170 mm na górze

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*