Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Sharkoon Tarea czyli do czego prowadzi nadmierna ekonomia

Sharkoon Tarea czyli do czego prowadzi nadmierna ekonomia

Sharkoon_logoW ofercie firmy Sharkoon pojawiła się „prawie nowa” obudowa typu midi-towerTarea. Określenie „prawie nowa” nie jest tutaj użyte bez powodu. Obudowa ta oferuje bowiem niemal to samo co współcześnie spotykane kompaktowe obudowy komputerowe (czarne wnętrze, aranżacja okablowania, otwór w tacce na płytę główną, dobrą wentylację) jednak bez problemu da się tutaj zauważyć pewne „oszczędności” producenta. Po pierwsze mamy tutaj miejsce na cztery wentylatory 120 mm (przód, tył, oraz dwa z boku) ale w zestawie dostajemy całe…zero. Drugi oszczędnościowy aspekt nie jest na zdjęciach tak dobrze widoczny ale nie wykluczone, że w drodze „cięć” firma Sharkoon zdecydowała się także zrezygnować z filtra przeciwkurzowego pod zasilaczem oraz z części akcesoriów montażowych.

Owszem, rozumiem że obudowa ta nie kosztuje zbyt wiele (ponoć ok. 37 euro) jednak nie da się ukryć, że na tle obecnie dostępnych obudów (i to nawet jeszcze tańszych niż Sharkoon Taera!) ekonomiczne pomysły posunęły się tutaj zbyt daleko…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*