Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Sharkoon BW9000 – elegancki midi-tower w czerni lub bieli

Sharkoon BW9000 – elegancki midi-tower w czerni lub bieli

Sharkoon BW9000

Firmy Sharkoon raczej nie kojarzymy ze zbyt klasycznych czy też ekskluzywnych obudów komputerowych, jednak za sprawą jednego z ostatnich modeli może się to zmienić. Wszystko to nastąpić może za sprawą modelu obudowy BW9000. Jest to obudowa midi-tower (490 x 210 x 470 mm – wysokość x szerokość x długość) występująca w dwóch wariantach kolorystycznym: białym oraz klasycznym czyli czarnym. W tym pierwszym przypadku zdecydowana większość zewnętrznej powłoki faktycznie jest biała (poza paskami wzdłuż frontu i meshowym topem) zaś niektóre elementy wnętrza są kontrastujące (vide tacka na płytę główną, sanki dla dysków, śrubki, nity, śledzie i montaże napędów 5.25″).

Obudowa Sharkoon, która może się podobać większemu gronu odbiorców? Kto wie, kto wie…

Sharkoon BW9000

W obudowie Sharkoon BW9000 przewidziano ok. 165 mm na cooler CPU oraz 293-430 mm na kartę graficzną (zależnie od tego, czy używany będzie cały pion dyskowo-napędowy). Zadbano tutaj także o dobrą fabryczną wentylację*, spory otwór na backplate coolera CPU, dedykowane tacki dla dysków 2.5″ czy też gumowe przepusty w obrębie otworów do aranżacji okablowania z zasilacza.

Swoją drogą ciekawe jak w tej obudowie wygląda sprawa filtrów przeciwkurzowych? ;)

Sharkoon BW9000W Black

Warto też nadmienić, że obudowa Sharkoon BW9000 występować będzie zarówno w wersji standardowej (w sensie z pełnymi panelami bocznymi) jak także z oknem z plexi na tzw. panelu roboczym. Różnica pomiędzy takimi wariantami obudów ma być ponoć nieduża i wynosić ma raptem kilka euro. W każdym razie na zakup tego typu obudowy trzeba będzie dysponować kwotą rzędu 68-70 euro (sugerowana cena detaliczna).

* standardowo zainstalowany jest jeden wentylator 120 mm z tyłu oraz dwa śmigła 140 mm z przodu

Źródło: Sharkoon.com / TechPowerUp.com

One Comment

  1. Całkiem zacny ten Skarkoon :)

Leave a Comment

*