Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Sentry Mix czyli kolejny intrygujący panel sterujący od NZXT

Sentry Mix czyli kolejny intrygujący panel sterujący od NZXT

NZXT_logoOferta firmy NZXT poszerzyła się o nowy panel sterujący z rodziny SentryMix. Co ciekawe podobnie jak niegdyś prezentowany Sentry Mesh jest on panelem wyposażonym w pewnego rodzaju „suwaki” do regulacji pracy wentylatorów (a nie w klasyczne pokrętła lub przyciski). W każdym razie NZXT Sentry Mix montowany jest w pojedynczej zatoce 5.25″ i oferuje sześć kanałów (jeden suwak = jeden kanał) do „sprawowania kontroli” nad wentylatorami a każdy z tych kanałów ma ponoć obciążalność rzędu aż 50W (dla zobrazowania tej „mocy” powiem tylko, że typowy wentylator komputerowy wymaga 1-2W a dobrej klasy pompka do chłodzenia wodnego potrzebuje od 10 do 25W).

Jeśli chodzi o design, to przyznam szczerze, że mnie osobiście bardziej podobał mi się już Sentry Mesh. Sugerowana cena NZXT Sentry Mix to ponoć ok. 40 dolarów (bez VAT-u) czyli chyba dość akceptowalnie jak na urządzenie o takiej mocy.

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*