Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Sentry Mesh – meshowy panel sterujący od NZXT

Sentry Mesh – meshowy panel sterujący od NZXT

Wydaje się, że firma NZXT ponownie chce podkreślić, że ma jeszcze kilka pomysłów „w zanadrzu”. Ostatnio bowiem zaprezentowała nowy model panelu sterującego – Sentry Mesh. Jest to urządzenie montowane w pojedynczej zatoce typu 5.25″ a posiada pięć kanałów do regulacji wentylatorów (czy to zamontowanych w obrębie obudowy czy to innych – np. na karcie graficznej po wymianie stockowego coolera GPUna coś lepszego). W każdym razie zgodnie z nazwą front tego panelu jest meshowy, do dyspozycji użytkownik ma ponoć moc rzędu 30W (niestety nie wiadomo czy jest to 30W na kanał czy jest to moc sumaryczna) zaś kontrola obrotów wentylatorów jest nie poprzez standardowe pokrętła/gałki ale poprzez „suwaki”.

Cóż, nie trzeba chyba ukrywać, że tego typu rozwiązanie będzie dobrze wyglądać jedynie w obudowach meshowych? W razie jakby co to osoby zainteresowane będą musiały przygotować się na wydatek rzędu 25 dolarów (bez VAT-u).

Źródło: TechPowerUp.com

Trackbacks for this post

  1. NZXT Sentry Mix | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] o nowy panel sterujący z rodziny Sentry – Mix. Co ciekawe podobnie jak niegdyś prezentowany Sentry Mesh jest on…

Leave a Comment

*